Çanakkale Kent Konseyi’nin “Konuşuyorum” programı başlıyor

Çanakkale Kent Konseyi’nin “Konuşuyorum” programı başlıyor
11/06/2020 · Haberler

Çanakkale Kent Konseyi instagram  “@canakkalekentkonseyi” hesabından gerçekleşecek olan “Konuşuyorum” programı her hafta özel konuklarla karşınızda olacak.

2019’un sonlarında Çin’den tüm dünyaya yayılan, 11 Mart’ta da ilk kez Türkiye’de görülen Covid-19 salgını tüm dünyayı etkisi altına aldı.  Salgının ne kadar süreceğini kimse bilmediği gibi, salgın kontrol altına alındığı taktirde etkilerinin daha ne kadar devam edeceğini de kimse bilmiyor.

Çanakkale’de tüm sektörleri, toplumun tüm kesimlerini derinden etkileyen salgınla ilgili herkesin merak ettiği soruları program kapsamında alanlarının profesyonellerine soracağız. Programda toplumsal hayatın her aşamasında büyük değişimlere yol açan ve etkisi devam eden COVİD-19 salgını ve sonrasında bizleri neler bekliyor, hayatımızda nasıl değişimler olacak onları konuşacağız.

13 Haziran Cumartesi Saat:21.00’de Çanakkale Kent Konseyinin instagram  “@canakkalekentkonseyi” hesabından gerçekleşecek olan Çanakkale Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Kahraman Uzan’ın sunacağı canlı yayın programının ilk konuğu Doç. Dr. Alper Şener olacak.

Salgın ne aşamada, salgın sonrası bizleri neler bekliyor, dünyadaki yayılımı ne durumda ve herkesin merak ettiği Çanakkale’deki son durum nedir? COVİD-19 sonrası sağlık alanı ve uygulamaları nasıl olacak gibi merak ettiğiniz her konuyu canlı yayında Alper Şener’e  “#konuşuyorum” hastag ile sorabilirsiniz.

ÜST