Fevzipaşa’da çevre, gençlerle güzel

Fevzipaşa’da çevre,  gençlerle güzel
30/12/2013 · Haberler

Fevzipaşa Mahalle Meclisi mahallede gerçekleştirdiği etkinlikle çevre temizliğine dikkat çekti. Yaşadıkları mahalleyi başta aşağı temizleyen mahalle sakinleri büyük takdir topladı.

Fevzipaşa Mahalle Meclisi öncülüğünde gerçekleşen çalışmada mahallede yaşamını sürdüren gençler, mahalle sakinlerinin de katkısıyla baştan aşağı genel temizlik ve bakım çalışmasına katıldı. Gün boyu süren ve belediye ekipleriyle birlikte yürütülen çalışma sonrası belediye temizlik ekipleri sokakları baştan aşağı yıkadı.

Fevzipaşa Mahalle Meclisi Genel Sekreteri Zühre Süreyya Özlenir, etkinliğin büyük ilgi gördüğünü belirterek; “Bundan sonra da bu tür organizasyonlar düzenleyeceğiz. Mahalle sakinlerimiz özellikle gençler ve kadınlar bu etkinliğe büyük ilgi gösterdi. Mahallemizde, yol, kaldırım ve yeşil alanları temizledik. Belediye ekipleri gelerek çöpleri götürdü ve mahalleyi suyla yıkadılar. Çalışmalarımız mahallemiz ve mahalle sakinlerimiz içindir. Gelecek günlerde başka etkinlik projelerimizi hayata geçireceğiz.”dedi.

 

ÜST