Fevzipaşa Mahallesi iftarda buluştu

Fevzipaşa Mahallesi iftarda buluştu
18/06/2016 · Haberler

Çanakkale Kent Konseyi Fevzipaşa Mahalle Meclisi ve Fevzipaşa Mahalle Muhtarlığı tarafından Çanakkale Belediyesi’nin katkıları ile Fevzipaşa Mahallesi Maşatlık mevkisinde iftar düzenlendi.

İftara Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, Mahalle Meclis Başkanı Özen Kırıkkulak, Mahalle Muhtarı Ramazan Işıldak ve mahalle sakinleri katıldı.

“Sağlık, sıhhat içerisinde inşallah ramazan ayını tamamlar barış içinde bayrama ulaşırız” sözleriyle konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; “Tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin. Fevzipaşa Mahallesi için çok şeyler düşündük ama maalesef yeterli desteği bulamadık. Özellikle kuyu sokakta bu bölüm için hala mücadele etmeye devam ediyoruz. Mahalle gelişmeye başladı. Evler yenileniyor. İnşallah daha hızlı biçimde kuyu, testicioğlu sokakları düzenleriz. O sokaklarda ikamet eden hemşerilerimize güzel yerler bulup oraları yeniler tekrar onları kuyu ve testicioğlu sokaklarındaki ikametlerine yerleştirir daha müreffeh biçimde yaşarsınız. Bu çalışmaları muhtarla birlikte yapıyoruz. İnşallah kısa zamanda tamamlamaya çalışacağız. Barış içinde, dostça, kardeşçe kentimizde yaşamaya devam edelim. Güzel ramazanlar geçirmenizi dilerim” dedi.

Mahalle iftarları;

19 Haziran 2016 Pazar günü Barbaros Mahallesinde (Ceviz Sokak Dumlupınar Camii Önü),

23 Haziran 2016 Perşembe günü ise Cevatpaşa Mahallesinde (Cevatpaşa Mahallesi Veli Yaşin Caddesi Merkez Ortaokulu Önü) düzenlenecektir.

ÜST