Fevzipaşa Mahallesi İftar’da Buluştu

Fevzipaşa Mahallesi İftar’da Buluştu
07/07/2015 · Haberler

Çanakkale Kent Konseyi Fevzipaşa Mahalle Meclisi ortaklığında Çanakkale Belediyesi katkılarıyla Fevzipaşa Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi.

Fevzipaşa Mahallesi Maşatlık mevkiinde kurulan iftar sofrasına mahalle sakinleri ve davetlilerin yanı sıra Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, Fevzipaşa Mahalle Meclis Başkanı Mustafa Kırıkkulak, Mahalle meclisi üyeleri, Mahalle Muhtarı Ramazan Işıldak da katıldı.

Fevzipaşa Mahalle Meclis Başkanı Mustafa Kırıkkulak; “İftarımıza geldiğiniz için teşekkür ederiz. Mahalle sakinlerimiz hep bir aradayız. İftar yemeğiyle bizi destekleyen bu sofrayı kurduran belediyemize teşekkür ederiz” dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan  Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; “Her mahallemizde mahalle meclisleri kuruldu. Fevzipaşa Mahallesinden sonra diğer mahallelerde iftar sofralarını kurmaya devam edeceğiz. Amaç mahalleli bir araya gelsin, bir arada iftar yapsın. Bu akşam size misafir geldik. En dar gelirli kesimin oturduğu mahalleyi iyileştirmek, güzelleştirmek için çalışıyoruz. Tek sıkıntımız olan iki kuyu sokak ve testici sokağı çözmek için daha çok çaba gösteriyoruz. Yapılması söz konusu olan toplu konutlar var. Kimseyi buradan dışlamadan, kimseyi başka yerlere göndermeden, kimseyi buradan ayırmadan içinde yapmayı planlıyoruz. Bunu başaracağımıza inanıyorum. Çanakkale’nin en güzel yerinde yaşıyor ama en iyi evlerde oturamıyorsunuz. Bunu da düzelteceğiz sizlerde en iyi evlerde oturacaksınız Bunu sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

ÜST