Gökhan; “Huzurumuzun bozulmaması için elimizden geleni yapmalıyız”

Gökhan; “Huzurumuzun bozulmaması için elimizden geleni yapmalıyız”
19/06/2016 · Haberler

Çanakkale Kent Konseyi Namık Kemal Mahalle Meclisi ve Namık Kemal Mahalle Muhtarlığı tarafından Çanakkale Belediyesi’nin katkıları ile Namık Kemal Mahallesi Arap İbrahim Paşa Caddesinde iftar düzenlendi.

Namık Kemal Mahallesi Arap İbrahim Paşa Caddesi Namık Kemal Mahalle Meclisi önünde düzenlenen iftara Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Namık Kemal Mahalle Meclis Başkanı Şükran Yaman, Mahalle Muhtarı Cahit Sevim ve mahalle sakinleri katıldı.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan yaptığı konuşmada; “Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Sağlık sıhhat içinde bayrama ulaşmayı nasip etsin. Her yıl olduğu gibi bu yılda mahallelerde iftarlarda buluşuyoruz. Ramazan ayı bereket, barış ayı. İnsanların birbirine barış içinde yaklaştığı bir ay. Barışın kentinde huzur mutluluk içinde ramazan ayını geçiriyorsunuz. Çanakkale’de barış içinde özgürce, kardeşçe yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birlikte sofralarımızı paylaşıyor, Allah’a şükrediyoruz. Huzurumuzun bozulmaması için elimizden geleni yapmalıyız. Her zaman huzur içinde yaşamamız dileklerimle. İyi akşamlar diliyorum” dedi.

ÜST