Kırkpare 2014’e Boreas imzası

Kırkpare 2014’e Boreas imzası
09/05/2014 · Haberler

Türkiye çapında patchwork sanatçılarının katıldığı Kırkpare 2014 sergisi ve Kenter tiyatrosunda düzenlenen defileye Çanakkale Kent Konseyi Boreas Kırkyama Çalışma Gurubu katıldı.

Çanakkale Kent Konseyi Boreas çalışma gurubunun katıldığı İstanbul Kuzguncuk Tekstil Sanatları Derneğinin Kırkpare 2014 sergisi 3 Mayıs - 10 Mayıs tarihleri arasından Harbiye müzesinde gerçekleştirildi.

Kırkpare 2014 buluşması kapsamında Kenter tiyatrosunda düzenlenen defilede Çanakkale Kent Konseyi Boreas Kırkyama Çalışma Gurubu Kolaylaştırıcısı Neşe Dincel “Delme ceket”, Aysun Aksu  “Crazy –Elbise”, Selma Aydınel Kurtel “Karışık duygular-Yelek” eseriyle yer aldı.

Çanakkale Kent Konseyi Boreas Kırkyama Çalışma Gurubu Kolaylaştırıcısı Neşe Dincel Kırkpare 2014 buluşması ve defileye katıldıkları için çok mutlu olduklarını ifade ederek; “Türkiye’nin dört bir yanından kırkyama gönüllülerinin katıldığı Kenter Tiyatrosundaki defilede yer almaktan gurur duyduk. Onlarla birlikte orada olmak aynı duyguları paylaşmak bizim için çok önemli” dedi.

 

 

 

 

 

ÜST