Kültür ve Sanat Meclisi Genel Kuruluna Davetlisiniz

Kültür ve Sanat Meclisi Genel Kuruluna Davetlisiniz
26/12/2023 · Haberler

Çanakkale Kent Konseyi Kültür ve Sanat Meclisi Genel Kurulu 12 Ocak 2024 tarihinde Çanakkale Belediyesi Yeşil Yerel Yönetim Binası Nikah Salonunda saat 16.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

13. 10. 2023 tarihinde gerçekleştirilen Çanakkale Kent Konseyi Genel Kurulunda kabul edilen yeni yönetmelik ve meclis yönergeleri doğrultusunda yapılacak Kültür ve Sanat Meclisi Genel Kurulu için çağrı yönergenin 10. Maddesi 10. Fıkrası gereği Genel kurul katılımcıları SMS, e-mail, mesaj, WhatsApp gibi iletişim kanallarından yapılmıştır.

Yönergede belirtilen Genel Kurul katılımcıları dernek ve vakıflar yönetim kurulu kararıyla belirledikleri temsilcilerini, yine sanat atölyeleri ve resmi kurumlar temsilcilerini Genel kuruldan 3 gün öncesine kadar birer yazıyla Kent Konseyine bildireceklerdir. Tüm katılımcılar isterlerse Genel Kurulun başlamasına kadar temsilcilerini değiştirme hakkına sahiptir.

Yönergede belirtilen Genel Kurul katılımcıları dışında bireysel katılım ve adaylık da olanaklıdır.

Kültür ve Sanat Meclisi Yönergesi Çanakkale Kent Konseyi internet sayfasında mevcuttur. Katılımcı ve adayların Genel Kurul öncesi bu yönergeyi incelemeleri Genel Kurulun daha sağlıklı işlemesini sağlayacaktır.
Vizyonunu bir Kültür ve Sanat kenti olarak belirlemiş Çanakkale’nin bu alanda gelişmesi için söylenecek sözü, önerilecek projesi olan tüm hemşerilerimizi Genel Kurulumuza bekliyoruz.

ÜST