Sevgililer günü Tarla Sokak’ta kutlanacak

Sevgililer günü Tarla Sokak’ta kutlanacak
11/02/2014 · Haberler

Çanakkale Kent Konseyi Kemalpaşa Mahalle Meclisi, Gönül İnsanları Çalışma Grubu 14 Şubat günü 16.00 – 20.00 saatleri arasında Tarla Sokak'ta "Sevgililer Günü Etkinliği” düzenliyor.

Gönül İnsanları Çalışma gurubu adına açıklama yapan Can Kaleli; “Bu etkinlik, kent yaşamını daha renkli ve hareketli kılmanın yanı sıra kentlinin kentliyle beraber gerçekleştirdiği; sanat ve sosyal yaşam içerikli doğal bir sokak aktivitesi olmayı amaçlıyor” dedi.

Kent Konseyi Kemalpaşa Mahalle Meclisi Gönül İnsanları Çalışma Grubu'nun ilk etkinliğinde dans, canlı müzik, fotoğraf çekimi ve çoban ateşi gibi çeşitli eğlenceli aktiviteler yer alıyor.

Kentin gerek sosyal, gerek kültürel gerekse ekonomik yaşamına büyük katkıda bulunacağı düşünülen Tarla Sokak ve Kemalpaşa Mahallesi esnaflarının ortaklaşa düzenledikleri etkinlik başta Çanakkale Belediyesi, Çanakkale Kent Konseyi ve Kemalpaşa Mahallesi Muhtarlığı ortaklığında olmak üzere Kent Konseyi Kadın ve Gençlik Meclisleri, Kent Gönüllüleri, Kara Üzüm Mızıkacıları, Pixel Fotoğrafçılık, Ayda Otantik, Troya Dans Topluluğu, Tarla Sokak Esnafları, Dardanel Müzik, Kedi Kulağı Kitap Evi tarafından destekleniyor.

 

Tarih: 14 Şubat 2014 Cuma

Yer: Tarla Sokak

Saat: 16.00 – 20.00

Katılım: Tüm Kentliler (Ücretsiz)


ÜST