Sualtında Engel Yok Projesi kapanış kokteyli ile sona erdi

Sualtında Engel Yok Projesi kapanış kokteyli ile sona erdi
25/05/2016 · Haberler

Çanakkale Koza Gençlik Derneği tarafından 3 yıldır yürütülen ‘’Sualtında Engel Yok” projesinin 2015-2016 dönemi, Çanakkale Kent Konseyinde gerçekleştirilen kapanış kokteyli ile sona erdi.

Çanakkale Kent Konseyi, DOĞTAŞ, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün desteklediği sosyal sorumluluk projesinin gerçekleştirilen kokteylinde, açılış konuşması Proje Koordinatörü Celil Kankaya tarafından yapıldı. Proje Sorumluları Hazal Yıldırım, İpek Funda, Benay Zor ve Tural Novruzlu’nun projeyle ilgili deneyimlerini aktardığı gecede, proje paydaşları olan Çanakkale Zihinsel Engelliler Derneği ve Çanakkale Özel Çocuklar Spor Kulübü temsilcileri projenin gelecek yıllarda da devam ettirilmesi hususunda temennilerini dile getirdiler.

Özel Eğitim Uzmanı ve Yüzme Antrenörü Ümit Özyayla’nın konuşmasının ardından bir dönem boyunca Çanakkale Anafartalar Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen çalışmalara büyük bir özveri göstererek katılan gönüllülere, proje katılımcılarına ve proje paydaşlarına teşekkür belgeleri takdim edildi.

Proje katılımcılarının en büyük destekçisi olan ailelerine teşekkür edilerek sonuna gelinen kapanış kokteyli, gönüllüler, katılımcılar ve aileleriyle toplu bir aile fotoğrafı çekildikten sonra sona erdi.

ÜST