Ücretsiz KPSS Genel Tekrar Kampı Başladı

Ücretsiz KPSS Genel Tekrar Kampı Başladı
05/06/2024 · Haberler

Ücretsiz KPSS Genel Tekrar Kampı Başladı

Çanakkale Kent Konseyi Kalem Çalışma Grubu ve Çanakkale Belediyesi iş birliğiyle KPSS'ye (Kamu Personeli Seçme Sınavı) girecek adaylara destek amaçlı düzenlenen “Ücretsiz KPSS Genel Tekrar Kampı” 3 Haziran 2024 Pazartesi günü gerçekleştirilen açılış programı ile başladı.

Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen açılış programına Belediye Başkanı Muharrem Erkek, Belediye Meclis Üyeleri, Çanakkale Kent Konseyi Başkanı Ali Aydın Çalıdağ, CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun, PEGEM Akademi eğitmenleri ile kursiyerler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program açılış konuşmaları ile devam etti.

Çanakkale Belediyesi Yeşil Yerel Yönetim Binası Kültür Merkezinde 3- 14 Haziran 2024 tarihleri ve 09.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Ücretsiz KPSS Genel Tekrar Kampındaki eğitimler, alanında uzman öğretmenler tarafından verilecek.

3 - 7 Haziran 2024 tarihleri arasında Eğitim Bilimleri, 10 - 14 Haziran 2024 tarihleri arasında Genel Kültür ve Genel Yetenek olmak üzere iki bölümden oluşacak kamp, KPSS'ye hazırlanan tüm adayların ihtiyacı olan ders tekrarlarını ve geçmiş sınav analizlerini içerecek.

ÜST