Yaman, “Çalışmalarımız sürecek”

Yaman, “Çalışmalarımız sürecek”
05/09/2015 · Haberler

Çanakkale Kent Konseyi Namık Kemal Mahalle Meclisinin 22 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilen genel kurulunda göreve gelen yürütme kurulu ilk toplantısında başkan seçimini ve görev dağılımını gerçekleştirdi.

Mahalle Meclisi Genel kurulunda yürütme kurulu Şükran Yaman, Osman Şen, Ahmet Demir, Hayrettin Pişkin, Ülker Öksüz, Zehra Koylu, Erdem Şahin’den oluştu.

Yürütme Kurulu ilk toplantısında Yürütme Kurulu başkanlığına Şükran Yaman'ı seçti. Başkan Yardımcılığına Ahmet Demir, Sekreterliğe de Hayrettin Pişkin seçildi.

Mahalle Meclis Başkanı Şükran Yaman, "2 yıllığına seçilen yürütme kurulumuz, mahallemizin sorunlarını mahallelilerle birlikte çalışarak çözmeye çalışacaktır. Mahalle muhtarımız ve belediyemize meclisimizin önerilerini götüreceğiz. Sarıçay ve çevresinin düzenlenmesi ile esnafların yoğun olduğu mahallemizde otopark ve temizlik, sorunlarımızın başında yer almaktadır. Ayrıca geçen yıl başladığımız, dar gelirli ailelerin çocukları için eğitime destek programı olarak yürütülen, etüt çalışmaları devam edecektir. Yine kadınlar için farklı, kurs ve eğitim programlarını gerçekleştirmeye devam edeceğiz." dedi.

ÜST